środa, 18 lipca 2012

za konia hajs baluj

Koń ucichł na chwile - bo ma wakacje. I może. Może spać w namiocie bez karimaty pod kurtką, może śmiać się z niczego, może jeździć stopem z kierowcą autobusu i wycierać bluzką łeb umazany bitą śmietaną, jeść zupki chińskie z bardzo brudnego naczynka i oblizywać łyżeczkę, którą w ustach miało już 6 osób. Tym razem zawiode was - nie będzie prezencji stylówek ani żadnego tekstu. Mam wakacje i pędzę. Pędzę, życie jest za ciekawe aby spędzać je przed komputerem (ale ze mnie folozofka). Ale powrócę. Już niebawem. Pozostawiam wam kilka zdjęc z pobytu Konia na SLOT ART FESTIVAL.

Nie. Jedno wam powiem.
Przepis na zaskoczenie:
1) Wchodzisz do ToiToia jako koń
2) Zostawiasz otwarte drzwi

3) Tańczysz

4) Ktoś otwiera znienacka, nie spodziewając się Twojej obecności

5) Z impetem wybiegasz

piątek, 6 lipca 2012

Pedagogiczny look Konia

Jesteś przedszkolanką lub pedagożką szkoły podstawowej? Państwo płaci Ci marne grosze, a ty musisz jeszcze wykarmić 3 dzieci i męża? Narzekasz, że nie masz się w co ubrać? Oto kilka wskazówek, jak ubrać się ładnie i grzecznie, a jednocześnie świecić niczym gwiazda wśród szarego ciała pedagogicznego:

1) Trzymaj się z dala od galerii handlowych. Już na wejściu polować będą na Ciebie neony i cekiny. Neony przyciągają czarne muszki, które na pewno spotkasz, bawiąc się z dziećmi na placu zabaw. Odradzam również cekiny. W tych czasach wiele dzieci choruje na epilepsję. Więc jeśli nie chcesz przyczynić się do "brokatowego zawrotu głowy" Twojego podopiecznego, unikaj cekinów jak ognia.

2) Zaprzyjaźnij się z lumpeksami. Nie dość że za kilogram ciuchów w piątek zapłacisz 5zł, to może załapiesz się na promocję pościeli i bielizny. Dodatkowo, tego typu sklepy oferują szeroką gamę spódnic za kolana, które są eleganckie i nie kuszą swym krojem. Rodzice słodkich bachorków będą zachwyceni, młodzi bad boye już mniej.

3) Pamiętaj o detalach. Perłowe lakiery do paznokci i cienie z delikatnym połyskiem są strzałem w dziesiątkę!

Jeżeli już masz odjazdową stylówę, pamiętaj o wykreowaniu swojego wizerunku.
-Rysiu Rynkowski i Krzysiu Krawczyk wyszli z mody dekadę temu. Teraz popularna jest Sylwia Grzeszczak i Mezo.
- Graj w scrabble. To rozwija umysł.
- W torebce miej zawsze miętuski "Leśne". Są smaczne i odświeżają oddech.
- Zamiast wymierzania kar cielesnych w przedszkolu, wyrzuć swojego przedszkolaka/ucznia ze znajomych na facebooku. To zaboli bardziej.

Poniżej moja propozycja przedszkolnej stylizacji. Małą zmyłką są buty na koturnie. Ale to blog szatniarski - tu nie chodzi o wygodę.
I was wearing :
shirt - SH 1pln
skirt - SH 7pln
belt - SH 1pln
bag - grandfather's basement (piwnica u dziadka)
shoes - sequin


A tutaj fota z bekstejdżu, robiona przez PannęNatashę. Fotografowała Katarzynka Hordowicz, która nie dość że omal nie umarła na udar, to musiała chodzić po jakiś cegłach, gdzie na pewno jakiś ćpun zostawił strzykawkę. Kochamy :*


Aha. I nie nachalnie, ale możecie lubić mnie na facebooku. Okienko po prawej stronie bloga. <3

XOXO KOŃ