niedziela, 12 lutego 2012

niby niedziela ale jednak poniedziałek

Mili moi, dawno mnie tu nie było, ale to ze względu że mój koński fotograf - Jacek Rękas (zachęcam do zapoznania się z twórczością) - miał bardzo dużo na głowie, mianowicie ogarniane wystawy.


WROCŁAWIANIE ZACHĘCAM DO PRZYJŚCIA BO TO JEDYNA OKAZJA ZANIM BĘDZIE SŁAWNY:


Dzisiaj coś bardzo zwyczajnego, jakis tam casual, zdjęcia na moim szlacheckim ogródku, na tle ekslużywnej siatki oddzielającą moją stadnine od sąsiadów. Planuje też serie zdjęć na tle szaf, kaloryferów i torów. Na zdjęciach widnieje również mój nowy nabytek. Hodowca zapewniał że to chiuaua i że ma 3 miesiące. Chyba mnie okłamał ;/ . Chciałam żeby mi pasował do torebki... No ale trudno, przecież nie rzucę nią o podłogę. :(


I was wearing :
Dress - H&M
Vest - SH ( Chciałam być taka krejzi żeby zrobić coś DIY. Zaczęłam więc wbijać ćwieki w jeans, układać w kształt krzyża, niestety po połowie zrezygnowałąm, bo to coś przypomnało bardziej skolioze niż krzyż)
Coat - Bershka
Shoes - H&M
Bag - Stradivarius
Accessories - Sonia Pies

Jestem troche smutnym koniem bo ostatnio nie mam na nic czasu. Natłok obowiązków, ogarnianie oberków i matematyka zabierają mi go, ale obiecuje przygotowanie jakiejś porządnej noteczki.Błogosławieni cierpliwi.

PS. PAMIĘTAMY :( była pierwszym czarnym prezydentem USA i siostrą Majkela Dżeksona, a ty i tak będziesz pamiętał ją z filmu "Zakonnica w przebraniu? r.i.p